Konkurs Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Fabryka Muzyki Niezwykłej

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 25 listopad 2016 10:00 WOLNY
Adres:

Szewska 7, 34-120 Andrychów

UWAGA WOKALIŚCI! 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Fabryka Muzyki Niezwykłej".

Festiwal organizowany przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. 
Prezentacje konkursowe odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie w dniach 25-26 listopada 2016 r. 

Komponentami Festiwalu są przesłuchania piosenki (w konkursie można prezentować piosenki autorskie). 
Konkurs kierowany jest do osób powyżej szesnastego roku życia i kładzie główny nacisk na promocję sztuki ambitnej, a tym samym przezwyciężenie stereotypu „estradowości". W Festiwalu uczestniczyć mogą soliści i zespoły. 
Zadaniem etapu pierwszego jest wyłonienie grupy finalistów, którzy wystąpią w sobotę 26 listopada. Wykonają jedną piosenkę z programu własnego oraz drugą wylosowaną z wymienionych w Regulaminie piosenek z repertuaru Anny Treter, która będzie gościem specjalnym i jurorem tegorocznej imprezy. Laureaci głównych nagród zostaną zaproszeni do występu podczas koncertu finałowego - recitalu Anny Treter.

Przypomnijmy, że laureatką I nagrody ubiegłorocznego festiwalu była Karolina Micor - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu. Karolina pochodzi z Gilowic, ale na festiwal przyjechała z Londynu. Tam gra i śpiewa w zespole Lit FM.
Dzięki staraniom Organizatora impreza umożliwia kwalifikację uczestników do udziału w Festiwalu Twórczości KOROWÓD w 2017 roku.

Warunkiem uczestnictwa w części konkursowej Festiwalu jest nadesłanie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia wraz z tekstami utworów i nagraniami konkursowych piosenek na płycie CD w formacie audio lub MP3 (nie jest wymagane nagranie studyjne) na adres: Centrum Kultury i Wypoczynku, ul. Starowiejska 22b, 34-120 Andrychów.

Regulaminy i Karta Zgłoszenia do pobrania na festiwalowej stronie: www.kultura.andrychow.eu/fabryka >>

Zgłoszenie i nagrania można przesłać również drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Z konieczności przesyłania nagrań zwolnieni są laureaci ubiegłorocznej edycji Festiwalu. 
Termin nadsyłania zgłoszeń: 14 listopada 2016 r. Decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1302