Rozmowy bez makijażu: Katarzyna Pakosińska vs. Rafał Bryndal - ODWOŁANE

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 10 listopad 2017 18:00 20 zł
Adres:

Pałac Bobrowskich, ul. Krakowska 69, Andrychów

Telefon:

33 875 3105

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza na spotkanie z cyklu (Nie do końca poważne) Rozmowy bez makijażu: Katarzyna Pakosińska vs. Rafał Bryndal

10.11 (piątek) godz. 18.00 | Pałac Bobrowskich

KATARZYNA PAKOSIŃSKA – artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Autorka książek o Gruzji oraz serii opowiadań o przygodach Maliny, w 2016 roku nagrodzona przez ZAiKS za debiut w dziedzinie twórczości dla dzieci. 

Jest absolwentką warszawskiego Liceum Sztuk Plastycznych oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Po studiach uczęszczała również do dwuletniego studium dziennikarskiego. Następnie przez sześć lat była dziennikarzem oraz wydawcą programów w TV POLONIA. Współpracowała również z radiową Trójką. Katarzyna Pakosińska prócz licznych występów estradowych, ma na swoim koncie również role filmowe (m.in „Deborah” reż. R. Brylski), teatralne (m.in „Historia Manon Lescaux” reż W. Siemion), także spektakle telewizyjne („Klimaty” reż. M. Łazarkiewicz.). 
Jest autorką i współproducentką serialu dokumentalnego „Tańcząca z Gruzją” pokazywanego w 2009 roku w TVP oraz w gruzińskiej telewizji publicznej w 2015 r. Jako konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce (m.in KFPP Opole, Nagrody Ministra Kultury). Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrz Mowy Polskiej. Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, jest ambasadorką Fundacji Zaczytani, Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz organizacji Kwiat Kobiecości. Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i miłości do Gruzji. Prywatnie miłośniczka muzyki, podróży i czekolady.

Cena biletu: 20 zł. 

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online: www.kultura.andrychow.euwww.kupbilecik.pl

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 765