Spektakl gościnny: MUSICODRAMA 3. Musical kieszonkowy.

Wydarzenie archiwalne
Wtorek, 28 marzec 2017 19:00 30 zł
Adres:

ul. Szewska 7, Andrychów

Telefon:

33 875 3105

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ogólnopolskie Otwarte Spotkania Teatralne pod hasłem WIOSNA W TEATRZE odbędą się w dniach 23 – 30 marca 2017 roku. Już dziś zdradzamy jakie spektakle gościnne będzie można zobaczyć w Andrychowie:

28.03 (wtorek) godz. 19.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie
Spektakl gościnny: MUSICODRAMA 3. Musical kieszonkowy.
Studio teatralne „Scena na Scenie” z Krakowa

Matka i córka uczestniczą w tajemnicy przed sobą w castingu, nieświadome faktu, że obie walczą o główną rolę. Akompaniuje im zaprzyjaźniony pianista, entuzjasta psychoterapii. Życie prywatne tej trójki miesza się ze sceniczną karierą w tyglu gorących emocji. Twórczy konflikt pokoleń, moc wzruszeń i świetna zabawa w towarzystwie wybitnych artystów krakowskich scen.
W spektaklu arie operowe konkurują z hitami muzyki rozrywkowej (m.in. Adele, Frank Sinatra, Elvis Presley, Carole King) w mistrzowskich aranżacjach i znakomitych tłumaczeniach tekstów na język polski.

Ponad godzinny spektakl mija jak oka mgnienie. /Adam Czopek,www.maestro.net.pl/
Podczas Nocy Teatrów w Operze Krakowskiej prezentowany był znakomity spektakl „Musicodrama”. Nastrój tej nocy był niepowtarzalny. /Dziennik Polski (Joc Wak)/
Lekkość dialogów, dobre aktorstwo i wspaniale wykonywane utwory przerywano brawami. /Stanisław Zachwieja, podhale24.pl/

„Scena na scenie” – studio teatralne działające we współpracy z krakowskim oddziałem Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji ZASP
Scenariusz i reżyseria – Wojciech Graniczewski
Kierownictwo muzyczne – Jerzy Kluzowicz
Aktorzy:
Katarzyna Zawiślak-Dolny
Bożena Zawiślak-Dolny
Jerzy Kluzowicz

Cena biletu: 30 zł (sala widowiskowa, balkon). Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. Bilety online: www.kultura.andrychow.euwww.ticketpro.pl,www.kupbilecik.pl.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1213