O czym marzą drzewa - spektakl dla dzieci

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 26 sierpień 2016 17:00 WOLNY
Adres:

ul. Zachodnia 31, 22-100 Chełm

Telefon:

82 5639845

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Spektakl teatralny dla dzieci w bibliotece „Na Zachodzie”

Świat dawniej był piękniejszy. Czyste rzeki, dużo drzew i świeże powietrze. Niestety przez niską emisję, zanieczyszczenia, tony śmieci i ocieplenie klimatu przyroda obumiera. Stare drzewo, które przez lata swojego życia było świadkiem nieodpowiedzialnych i niszczycielskich działań ludzi boi się, że nie ma już ratunku.

Ale pojawia się ktoś jeszcze! Ala – wesoła pierwszoklasistka. Razem z młodym drzewkiem – bukiem Jasiem wierzą, że los może się odwrócić. Czy uda się naszym bohaterom ta trudna misja? Czy nauczą się razem z widzami jak postępować, by okolica, w której przyszło im żyć była przyjazna, czysta i zachęcająca do spędzania czasu na świeżym powietrzu?

Wszystkiego dowiemy się oglądając niezwykłe ekologiczne show dla dzieci zatytułowane, „O czym marzą drzewa". Spektakl ma formę wesołej, wspólnej zabawy z dziecięcą publicznością. Są tutaj konkursy, piosenki, barwne kostiumy oraz… oczywiście, mnóstwo śmiechu.

Zapraszamy dzieci i rodziców na spektakl pod chmurką w wykonaniu aktorów z Teatru Niewielkiego w Krakowie. Widowisko odbędzie się 26 sierpnia br. o godz. 17.00 na podwórku za biblioteką (Filia Nr 2, ul. Zachodnia 31). Zainteresowanych prosimy o przybycie z kocami. W przypadku niekorzystnej pogody widowisko odbędzie się wewnątrz biblioteki.

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1069