Północnymi Ścieżkami Jaworowszyzny

Adres:

Lubaczów

Lubaczów i okolice należą do naprawdę przepięknych regionów nie tylko naszego kraju ale również i Europy.

Szczególnie zachwycają tutejsze lasy, dlatego tak chętnie są one odwiedzane prze turystów z całego świata. Możemy zdecydować się na wędrówkę pieszą, dzięki czemu znacznie bardziej będziemy mogli zachwycać się tutejszą przyrodą. Możemy także wybrać wariant rowerowy. Tutejsze trasy są naprawdę zróżnicowane i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jednym z lepszych wyborów, choć trzeba przyznać, że nie jest to opcja dla każdego, jest na pewno wędrówka Północnymi Ścieżkami Jaworowszyzny. Łączna długość to około 90 kilometrów. Oczywiście może to ulec zmianie w zależności od tego jak bardzo będziemy trzymać się wyznaczonych ścieżek. Jeśli lubimy eksplorować i poznawać okolicę na własną rękę, to zapewne tych kilometrów będzie znacznie więcej. Wielu turystów zwiedza tę okolicę i tutejsze szlaki turystyczne pieszo. Dzielą wytyczoną sobie trasę na kilka odcinków i skrupulatnie dzień po dniu ją pokonują. Jest jednak inne, w wielu przypadkach lepsze wyjście. Jest nim mianowicie przejechanie tego 90 kilometrowego odcinka na rowerze, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokonać taką trasę w ciągu jednego dnia. Trzeba mieć jednak świadomość tego, że nie jest to łatwa trasa. Ci, którzy preferują jazdę na rowerze zapewne będą zachwyceni tymi ścieżkami. Przyroda jest tutaj naprawdę przepiękna i każdy się nią zachwyci. 90-cio kilometrowy odcinek Północnymi Ścieżkami Jaworowszyzny to dopiero początek przygody w tym przepięknym regionie.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1082