Koncert Stanisławy Celińskiej "Atramentowa" z zespołem Macieja Muraszko

Wydarzenie archiwalne
Środa, 08 marzec 2017 18:00 65 zł (parter), 60 zł (balkon)
Adres:

POK "Dom Chemika", ul. Wojska Polskiego 4, Puławy

Stanisława Celińska aktorka i piosenkarka, przez wielu krytyków okrzyknięta polską Cesarią Evora. Wspólnie z wybitnym muzykiem Maciejem Muraszko dla swoich wiernych słuchaczy przygotowała płytę "Atramentowa", do której słowa piosenek przygotowali m. in Wojciech Młynarski i Muniek Staszczyk. Po ukazaniu się płyty "Atramentowa" szybko zyskała sympatię słuchaczy, by w końcu zdobyć status "Platynowej Płyty".

W swoich piosenkach Stanisława Celińska dotyka tematów trudnych i życiowych. Jak samo mówiła niektóre z nich dotyczą bezpośrednio jej życia, ale również życia wielu ludzi, którzy "pogubili się" w pędzie dnia codziennego, lekkomyślności i wiary w niezniszczalność!

Wieczór spędzony ze Stanisławą Celińską i zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko będą mogli państwo spędzić w dzień wyjątkowy – Święto Kobiet 8 marca 2017 r. Koncert rozpoczniemy o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika".

Bilety w cenie 65 zł (parter) i 60 zł (balkon) do nabycia w kasie POK (tel. 81 886 20 24) oraz na Biletyna.pl i Kupbilecik.pl

PODCZAS KONCERTU ODBĘDZIE SIĘ AUKCJA DZIEŁ SZTUKI, Z KTÓREJ DOCHÓD PRZEZNACZONY BĘDZIE NA RZECZ PUŁAWSKIEGO HOSPICJUM. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1082