Koncert na Dzień Kobiet: Sebastian Riedel & Cree

Wydarzenie archiwalne
Środa, 08 marzec 2017 18:00 BILETOWANY
Adres:

Dom Katolicki, ul. Mariacka 12, 27-600 Sandomierz

Urząd Miejski w Sandomierzu oraz Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert Sebastiana Riedla & Cree z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca 2017roku o godz. 18.00 w Domu Katolickim (ul. Mariacka 12).

Bilety w cenie: 20 zł – przedsprzedaż oraz 30 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż rusza wkrótce w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20, tel. 15/ 644 61 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Dla Pań i Panów zagra Sebastian Riedel - syn legendarnego wokalisty zespołu „Dżem” wraz ze zespołem Cree. Zespół powstał w Tychach w 1993 roku z inicjatywy Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adriana Fuscha. Pomysłodawcą nazwy był właśnie Ryszard Riedel, którego fascynowała historia i życie Indian Cree.

W 2000 roku w plebiscycie „Twój Blues” w kategorii najlepszy wokalista bluesowy Sebastian Riedel zajął 2–gie miejsce. W 2013 roku utworem „Jestem tu dla Ciebie” zdobyli nagrodę główną na Sopot Top Trendy Festiwal oraz nagrodę specjalną słuchaczy RMF MAXX. Dotychczas zespół wydał 6 albumów i obecnie pracuje nad najnowszą płytą.

Sebastian Riedel & Cree grają klimatyczny bluesowy repertuar.

Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: ,,Żeby żyć trzeba grać, żeby grać trzeba żyć”.

Obecny skład grupy:
Sebastian Riedel - gitara, śpiew, harmonijka
Sylwester Kramek - gitara
Lucjan Gryszka - gitara basowa
Kuba Majerczyk - perkusja
Adam Lomania - instr. klawiszowe

Więcej o zespole:
www.cree.pl
https://pl-pl.facebook.com/cree.tychy

Gorąco zapraszamy wszystkich, a w szczególności Panie na koncert z okazji Dnia Kobiet!

Na wszystkie Panie czeka mała niespodzianka…

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1044