Koncert zespołu Max Bravura

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 30 październik 2017 19:00 PŁATNY
Adres:

Lapidarium pod Ratuszem, Rynek 1, Sandomierz

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu Max Bravura, który odbędzie się 30 października 2017 roku o godz. 19.00 w Lapidarium pod Ratuszem.

Wstęp: 5zł

***

Po chwilowej nieobecności Max Bravura wraca w nowym składzie, z nowym materiałem i nowymi aranżacjami. Niezależny zespół ze śląska założony przez frontmena i wokalistę Macieja Wachowiaka nieustannie ewoluuje, raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem, ale na pewno szukając swojego miejsca na polskiej scenie muzycznej. Będzie to jeden z pierwszych koncertów w składzie:

Maciek Wachowiak (wokal, gitara elektryczna, synth), 
Piotr Wit (gitara elektryczna)
Kuba Lipiński (gitara basowa) 
Maciek Szemray (perkusja)

Max Bravura początkowo był projektem solowym, w ciągu trzech lat zmieniał skład i podejście. Z Jackiem Talagą stworzył debiutancką EP „How Bravura”. W ciągu zaledwie roku chłopcy zagrali ponad 35 koncertów w całej Polsce, przez wielkie miasta jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, po mniejsze miejscowości jak Ełk, Słupsk czy Sieradz. Zostali laureatami studenckiego festiwalu FAMA 2016, oraz dwa kolejne single. 

Kolejny etap rozpoczął się brawurowym koncertem podczas poznańskiego showcase'u Enea Spring Break gdzie po perturbacjach i rozpadzie zespołu Maciek zagrał w zupełnie nowym składzie na głównej scenie. W międzyczasie zagrał w Sopocie podczas SeaZone i podczas Industriady w Gliwicach, w sierpniu na Songwriter Festival w Łodzi.​​ Teraz po kilku miesiącach ciszy i wytężonej pracy wraca jako zespół! Z nową siłą i energią ale też z nowym brzmieniem i aranżacjami.

Link do całej EPki:
www.youtube.com/watch?v=Pfg8gDF8g_I

Płyty można posłuchać również na iTunes'ie czy spotify:
open.spotify.com/album/6CvN4bm4f5zlf4qdeMrzma.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 268