Koncert operetkowy w Skarżysku Kamiennej

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 08 październik 2016 18:00 55 zł
Adres:

Juliusza Słowackiego 25, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe widowisko muzyczne, które odbędzie się 8 października 2016 r. godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej.

Podczas Koncertu Operetkowego wystąpią wybitni artyści polskich  i międzynarodowych scen po sukcesach w Europie i USA, obdarzeni wspaniałymi głosami, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami. Publiczność będzie miała okazję wysłuchania sopranistki Katarzyny Staroń, tenora Jędrzeja Tomczyka oraz muzyków związanych z Filharmonią Dolnośląską, Operą Wrocławską, Narodowym Forum Muzyki.

Zabrzmią największe przeboje świata opery i operetki, największe  i najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe oraz niezapomniane włoskie przeboje. Nie zabraknie takich melodii, jak Wielka sława to żart, O sole mio,  La donna é mobile, O mio babbino caro, Time to say goodbay, czy Czardasz Montiego. Zapraszamy Państwa serdecznie na ta niezwykłą galę! 

Bilety 55 zł dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej
Rezerwacje tel. 41 253 14 82, grupy tel. 504 091 909
Bilety online: www.ebilet.pl

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 749