Recital Michała Bajora z zespołem

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 24 luty 2017 18:00 Bilety w kasie kina SCK
Adres:

Stargardzkie Centrum Kultury, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 73-110 Stargard

Telefon:

91 578 32 31

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

24.02.2017r. godz. 18:00 Duża Scena
Recital Michała Bajora z zespołem
„Moja miłość” to kolejny już recital autorski Michała Bajora , a także 19-ta CD pod tym samym tytułem .To również trzecie z rzędu / po „Od Piaf do Garou” i „ Moje podróże”/,spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim .Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojów o miłości. .Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy .Wystarczy wymienić min .takie jak „Prześliczna wiolonczelistka” , „Odkryjemy miłość nieznaną” , „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać” .Śpiewane do dzisiaj przez wybitne piosenkarki i piosenkarzy , wybrane przez artystę z setek utworów , które mistrzowsko podarował nam przez dziesiątki lat Wojciech Młynarski. W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki , napisane dla niego przez mistrza , a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.
Zapraszamy na wieczór pełen przebojowych wspomnień .Wieczór bardzo melodyjny , z piosenkami w najróżniejszych klimatach i rytmach.

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM RECITALU MICHAŁA BAJORA UPRZEJMIE PROSIMY O NIE PRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA. PRZEPRASZAMY
I DZIĘKUJEMY.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1404