Premiery w Teatranku: Pouczające historie zwierząt i przyprawione humorem opowieści z kuchni

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 30 kwiecień 2017 10:00 8 zł
Adres:

Papieża Jana Pawla II 5, Suwałki

Zabawne historyjki z życia wzięte, doprawione dziecięcą fantazją i humorem. Oparte o utwory znakomitych poetów i pisarzy polskich tworzących dla dzieci. W przerwie między spektaklami nie będzie miejsca na nudę. Zapraszamy najmłodszych do kreatywnych zabaw teatralnych.

 

„Taka bajka – była sobie…” i „Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha”

Reżyseria i scenariusz: Mirosława Krymska

Scenografia: Mieczysław Iwaszko

 

„Taka bajka – była sobie…” zabawne i pouczające historie z życia zwierząt, które, o dziwo, noszą bardzo ludzkie cechy. Słów kilka o niewinnych z pozoru ploteczkach i obgadywankach oraz dobrych zakończeniach z mądrym, choć nie zawsze wygodnym morałem.

 

Obsada: Zuzanna Kibitlewska, Kinga Korneluk, Ada Kryńska, Julia Fałtynowicz, Maja Rudowicz, Agata Dragan, Jakub Chmielewski, Bartek Chmielewski, Sebastian Jasiński

 

„Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha” – smakowite historie, dobrze przyprawione humorem, dowcipnymi sytuacjami i brawurową grą aktorską. Słowem teatr w kuchni i … od kuchni, gdzie będzie się działo wiele z pozoru banalnych i prostych zdarzeń, które wywołają emocje, uruchomią wyobraźnię i zmysły oraz zachęcą do zabawy.

 

Obsada: Amelia Szczepańska, Zuzia Chmielewska, Matylda Wiszniewska, Emilia Wilk, Wiktoria Paciorkowska, Zosia Lewandowicz, Julia Fałtynowicz, Kuba Chmielewski, Bartek Chmielewski

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1154