Stary Browar Żurowska Iwona

Adres:

Stanisława Jachowicza 12, 39-400 Tarnobrzeg

Telefon:

15 822 78 39

W Tarnobrzegu znajduje się wspaniałe miejsce jakim niewątpliwie jest Stary Browar.

Z zewnątrz budynek ten może kojarzyć się z produkcją browaru w środku jednak całkowicie zmienimy zdanie na jego temat. Warto przy tym zaznaczyć, że budynek Starego Browaru jest po prostu przepiękny. Ma swój klimat, który zachwyca. Podczas renowacji obiektu zadbano o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu będzie on zachwycał przez bardzo długi czas. Czym w rzeczywistości jest Stary Browar Żurowska Iwona? Otóż dziś jest to wspaniała restauracja, a także hotel, ponieważ oferowane są tu również noclegi. Mamy do wyboru pokoje 1, 2 oraz 3 osobowe. Ceny są naprawdę atrakcyjne, tym bardziej jeśli zważymy na standard jaki oferują. W każdym z pokoi jest klimatyzacja, a także toaleta. Pokoje są bardzo przestronne, a oprócz tego w ofercie otrzymamy również darmowy parking oraz Internet Wi-Fi. Warto także wspomnieć o tym, że miejsce te wyjątkowe jest również z tego względu, że miasto Tarnobrzeg przez wiele lat słynęło z przepysznego browaru, a także z gorzelni. Dziś tradycje te jednak zostały przerwane. Warto jednak jak najbardziej odwiedzić takie ciekawe miejsca. Powracając do restauracji-hotelu Stary Browar, warto także wspomnieć o tym, że klienci mają możliwość spożywania posiłków i napojów na zewnątrz restauracji, na świeżym powietrzu. W sezonie, czyli od wiosny do jesieni, na zewnątrz znajdują się stoliki wraz z krzesełkami i parasolkami. Jest to otwarcie się tego obiektu na większą rzeszę odbiorców. Nie wszyscy chcą siedzieć wewnątrz budynku, jeśli pogoda jest ładna. Podobnie nie każdy lubi siedzieć na zewnątrz. Warto jednak pamiętać o tym, aby udać się do wnętrza Starego Browaru, ponieważ budynek jest przepiękny i z zewnątrz i wewnątrz. Warto więc zobaczyć go z każdej strony.

Odwiedziłeś oceń:
(1 głos)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1544