Żółty szlak rowerowy Wola Rędzińska – Łęg Tarnowski

Adres:

Tarnów

Szlak żółty – Wola Rędzińska – Łęg Tarnowski jest szlakiem rowerowym bardziej płaskim.

Zawiera on w sobie kilka podjazdów, mniej i bardziej stromych, jednak nie jest to szlak trudny. Można go zaproponować osobom, które rekreacyjnie poruszają się na rowerze. Podczas wycieczki rowerowej szlakiem żółtym - Wola Rędzińska – Łęg Tarnowski można zwiedzić pałac, który często zwiedzającym unika podczas wycieczek pieszych. Znajduje się on w Łgu Tarnowskim. Jest to zespół pałacowy, w którym obecnie mieści się Publiczne Gimnazjum. Można z zewnątrz w każdej chwili podziwiać jego uroki, od środka tylko w godzinach pracy gimnazjum jednak przy specjalnym pozwoleniu, ponieważ w środku znajdują się dzieci i ze względu na ich bezpieczeństwo raczej turyści nie są wpuszczani do środka. Szlak żółty – Wola Rędzińska – Łęg Tarnowski jest przyjemnym szlakiem bogatym w naturę i piękne widoki. Podróż na rowerze to bardzo atrakcyjna rozrywka dla wielu osób jak i jednocześnie jest to doskonałe zajęcie dla osób lubiących aktywie spędzać czas. Nikt nie będzie zawiedziony wybierając się właśnie na ten szlak. Prowadzi on przede wszystkim nizinami, nie jest to szlak rowerowy górski, więc na te kilka podjazdów można również rower po prostu wprowadzić. Nie sprawi on na pewno kłopotu osobom średniozaawansowanym przy jeździe na rowerze, ale również może się na niego wybrać osoba, która nie jeździ rowerem codziennie. Jest to bardzo miła i pełna atrakcji przygoda rowerowa zarówno dla osób starszych jak i tych najmłodszych.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1025