Poznań - Sylwester miejski

Start: Poniedziałek, 31 grudzień 2018

Godzina: 22:00

Adres:

Plac Wolności, Poznań

BĘDĘ TAM:

Estrada Poznańska zaprasza na Sylwestra Miejskiego 2018. Przed uczestnikami wielkie taneczne widowisko. Ponownie plac Wolności zamieni się w wielki taneczny parkiet, gdzie prezentowane będą najlepsze utwory muzyczne w myśl hasła "Hit za hitem".
Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie pięciu najlepszych DJ'ów, grających największe przeboje polskie i zagraniczne ostatnich dekad oraz duet wokalny zagrzewający Wielkopolan do tańca. Nie zabraknie także tancerzy i muzyków - instrumentalistów, grających na żywo. Estrada Poznańska szykuje również dwie niespodzianki muzyczne. Na okrągłej scenie znajdującej się pośrodku placu Wolności pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo, każdy, kto odwiedzi plac Wolności w noc sylwestrową, zobaczy scenografię, której Poznań jeszcze nie miał.
Tuż po życzeniach Prezydenta Poznania zaprezentowany zostanie pokaz pirotechniczny, który rozświetli niebo nad Poznaniem.

Organizatorzy apelują tym samym, by zrezygnować z samodzielnego puszczania sztucznych ogni! Bazując na dotychczasowych doświadczeniach, organizatorzy chcą ograniczyć w ten sposób liczbę niebezpiecznych, domowych pokazów pirotechnicznych, które dodatkowo są dużo głośniejsze, niż te realizowane przez specjalistów. Miejski pokaz, organizowany przez profesjonalistów posiadających wszelkie atesty, ma być cichszy niż standardowe petardy.

Sylwester Miejski kierowany jest do wszystkich, którzy tej nocy obawiają się wychodzić z rodzinami oraz z dziećmi na ulice Poznania. To będzie bezpieczne widowisko, które z pewnością wywoła uśmiech na twarzach, zarówno dużych, jak i małych mieszkańców miasta. Teren miejskiej imprezy będzie zabezpieczony. Ochrona nie będzie wpuszczać osób, które przyniosą własne fajerwerki, alkohol czy niebezpieczne przedmioty.
Sylwester Miejski rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do godziny 2:00 w nocy. Przywitajmy Nowy Rok wspólnie!

źródło: http://www.poznan.pl/mim/events/2018-12-31/sylwester-miejski-2018-najwieksze-taneczne-widowisko-w-miescie,106729.html

Przeczytano: 3585