Park Jordanowski w Brzozowie

Adres:

Brzozów

Każda osoba przebywająca w Brzozowie nie może tak po prostu ominąć samego serca Brzozowa, którym jest Park Jordanowski.

Jest to specjalny kompleks zieleni przeznaczony do wypoczynku zarówno dla osób starszych jak i dla dzieci czy też młodzieży. Sama nazwa kompleksu pochodzi od nazwiska pomysłodawcy pierwszego tego typu ogrodu w Krakowie, czyli Henryka Jordana. Warto jest pamiętać, że w Polsce powstało wiele takich ogrodów do okresu II Wojny Światowej na terenie całej Polski. Dodatkowo ważne jest to, że pomysł bardzo szybko się przyjął jak i jednocześnie szybko był realizowany. Obecnie w Parku Jordanowskim w Brzozowie można odpocząć, ale również można się dobrze bawić. To właśnie tutaj odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, pikniki czy też festyny. Park Jordanowski w Brzozowie cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród turystów jak i wśród samych mieszkańców. Jest to główne miejsce spotkań w mieście jak i główne miejsce wypoczynkowo – rekreacyjne. Przebywając w Brzozowie można tam bardzo milo i atrakcyjnie spędzić czas. Z wizyty w Ogrodzie Jordanowskim w Brzozowie będą zadowoleni zarówno dorośli jak i dzieci, bo tam zawsze jest, co robić. W całej Polsce Parki Jordanowskie cieszą się dużym powodzeniem, a takie jak właśnie w Brzozowie przede wszystkim właśnie ze względu na swoje bogate wypełnienie i sam fakt odbywania się tam wszystkim miejskich imprez. Jest to miejsce, z którego wszędzie jest blisko jak i jednocześnie, do którego łatwo jest się dostać. W okresie letnim, czyli w samym sezonie wypoczynkowym w Parku Jordanowskim w Brzozowie cały czas coś się dzieje. Odbywają się różnego rodzaju spotkania, zabawy, konkursy czy też koncerty. Każdy turysta oraz mieszkaniec w Parku Jordanowskim w Brzozowie znajdzie dla siebie coś odpowiedniego co będzie przez dłuższy raz wspominać.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2129