DNI BRZOZOWA 2017

Wydarzenie archiwalne
Czwartek, 22 czerwiec 2017 19:00 WOLNY
Adres:

36-200 Brzozów

Już w ten weekend odbędzie się największa impreza w Brzozowie. Tym bardziej, że jest to pierwszy weekend tegorocznego lata i wakacji.

 

Burmistrz Brzozowa

 

Zaprasza na

 

DNI BRZOZOWA 2017!

 

Rozpoczynamy już w czwartek o 19:19 od wernisażu wystawy rysunku Stanisława Góreckiego i malarstwa Marii Siuty-Góreckiej w Galerii Na Strychu w Brzozowskim Domu Kultury.

 

W piątek zaczynamy w Bibliotece Miejskiej od spotkania z Anną Sawicką autorką tomiku poezji „Myśli dłoni szeptane”. O 18:00 odbędzie się spotkanie literatów w Galerii Na Strychu Brzozowskiego Domu Kultury. W tym samym czasie w brzozowskiej kolegiacie po mszy św. będzie miał miejsce  koncert wokalno-organowy ks. Pawła Storka i J. Janasa. Piątek zakończymy rozstrzygnięciem konkursu filmowego Mój Brzozów#3 w Kinie Sokół.

 

W sobotę Dni Brzozowa rozpoczynamy Kellys Cyklokarpaty 2017. Więcej informacji na stronie:

 http://brzozow.pl/index.php/2017/06/20/sportowe-wydarzenie-w-brzozowie-razem-z-kellys-cyklokarpatami/

http://mtb-xc.pl/2017/06/13/cyklokarpaty-6-pykajac-brzozowska-fajeczke/

 Wieczorem w Parku Jordanowskim zagrają: zespoły rockowe oraz gwiazda wieczoru Farben Lehre. Dzień zakończymy dyskoteką pod gwiazdami.   

 Niedzielę rozpoczniemy o 10:00 na basenie odkrytym turniejem siatkówki plażowej dziewcząt  o Puchar Burmistrza Brzozowa. Po południu w Parku Jordanowskim wystąpią: zespoły z Ukrainy (Dobromil, Sambor), Orkiestra Fire Band, Sławomir, CamaSutra oraz Kwarta Czystey.

 

DNI BRZOZOWA 2017 zakończymy w Poniedziałek XII Brzozowskim Sympozjum Historycznym w Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta.

 

ZAPRASZAMY !!!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1186