Trasa 16 w Lubartowie

Adres:

Lubartów

Trasa 16 - Lubartów, (parking ”Gaspolu”) ul. Gazowa - ul. Nowodworska – ul. Krańcowa – Annobór Kolonia – Annobór – Rezerwat „Kozie Góry” –Nowy Staw – Nasutów „Dwór” – Stary Tartak – Rezerwat „Kozie Góry”- Annobór – Annobór Kolonia – Lubartów ul. Krańcowa –ul. Nowodworska – ul. Gazowa (parking „Gaspolu” to jedna z najbardziej lubianych tras rowerowych przez turystów jak i mieszańców okolic.

Przede wszystkim charakteryzuje się ona długością 34 kilometrów, co nie jest ani długim ani krótkim dystansem. Dodatkowo jej poziom trudności określa się, jaki średni, więc jest to trasa wymagająca, a przede wszystkim wymagająca od rowerowych amatorów. Jazda rowerem jest bardzo modna, a w szczególności bardzo zdrowa. Trzeba pamiętać o tym, że jeżdżąc na rowerze pobudza się wszystkie układy do pracy, co powoduje lepszy stan zdrowia jak i lepsze samopoczucie. Trzeba pamiętać, że na jazdę na rowerze nigdy nie jest za późno. Przebywając w okolicach szlaku - Lubartów, (parking ”Gaspolu”) ul. Gazowa - ul. Nowodworska – ul. Krańcowa – Annobór Kolonia – Annobór – Rezerwat „Kozie Góry” –Nowy Staw – Nasutów „Dwór” – Stary Tartak – Rezerwat „Kozie Góry”- Annobór – Annobór Kolonia – Lubartów ul. Krańcowa –ul. Nowodworska – ul. Gazowa (parking „Gaspolu” na urlopie wypoczynkowym warto jest wypożyczyć sobie rower, chociaż na jeden dzień i pojeździć, a szlak, który ma 34 kilometry nadaje się idealnie na sprawdzenie samego siebie i swojej ogólnej kondycji. Przy takiej próbie może się okazać, że rower stanie się naszą pasją.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 791