Trasa 8 w Lubartowie

Adres:

Lubartów

Trasa 8- Lubartów – Lisów – Przypisówka – Leszkowice – Kamienowola – Antoniówka – Brzeźnica Leśna – Niedźwiada – Tarło – Pałecznica – Lubartów to doskonałe rozwiązanie na miło spędzone popołudnie.

Cała trasa przebiega przez kompleksy zieleni w postaci łąk jak pól. Dodatkowo w większości prowadzi po nawierzchniach utwardzonych, co pozwala na taką popołudniową wyprawę zabrać dziecko z małym rowerkiem. Całość trasy liczy 33 kilometry, więc jest nie tylko łatwym, ale też dość krótki szlakiem rowerowym. Z tych dwóch powodów jest polecana dla osób, które rozpoczynają swoją przyjaźń z rowerem. Przebieg szlaku jest bardzo przyjemny dla zwiedzających i jednocześnie jest bogaty w krajobrazy okolicy. Dodatkowo przy szlaku w kilku miejscach można spokojnie odpocząć na łonie natury. Szlak nie wymaga pozostawania na noc w żadnym ośrodku, ponieważ nie tylko jest krótki, ale również zarówno rozpoczyna się jak i kończy w Lubartowie. Podczas tej jednodniowej wycieczki można nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również trochę pozwiedzać. Szlak jest bogaty w parę zabytków, ale najciekawszą jego atrakcją jest Dolina rzeki Wieprz. Jest to miejsce nie tylko piękne, ale również spokojne gdzie można na łonie natury na przykład zjeść sobie obiad czy też w ciszy i spokoju poczytać dobrą książkę. Każdy sposób, w którym czasu nie spędza się przed komputerem czy też telewizorem jest dobry, a organizm najlepiej odpoczywa na świeżym powietrzu. Szlak Lubartów – Lisów – Przypisówka – Leszkowice – Kamienowola – Antoniówka – Brzeźnica Leśna – Niedźwiada – Tarło – Pałecznica – Lubartów dedykowany jest dla uczestników w każdym wieku.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 977