Colory Nowego Targu Rowerowi Detektywi - rowerowa gra miejska - ETAP 1

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 10 sierpień 2015 04:30 Zapisy przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Adres:

Nowy Targ rynek

Telefon:

18 266 21 32

e-mail:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w rowerowej grze miejskiej Colory Nowego Targu Rowerowi Detektywi w dniach 22 i 23 sierpnia (sobota i niedziela) w godz. 10.00 – 14.00 w ramach XV Jarmarku Podhalańskiego. Aby wziąć udział w grze potrzebny jest rower, chęci i 2-4 osobowa drużyna (uwaga! co najmniej jedna osoba musi być pełnoletnia). Każda drużyna wybiera sobie jeden z dni na pokonanie przygotowanej trasy. Nagrody? A jakże! To Wejściówki rodzinne na baseny termalne, koszulki, komiksy i kupony na zakupy w sklepie PPHU Biela.

Zapisy przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 18 266 21 32). Ilość miejsc dla drużyn ograniczona.

Gra korzystając z możliwości powstałych rowerowych ścieżek rozpocznie się na nowotarskim Rynku, a zakończy za Rogoźnikiem. Na trasie przygotowanych będzie 5 punktów/stacji zadaniowych, na których spotkamy się z m.in.: łamigłówkami logicznymi, zagadkami w formie ukrytych skrzynek, grami typu memory, zadaniami sprawnościowymi i pozytywnym, detektywistycznym klimatem. Każda z drużyn otrzyma logbook – książeczkę w której zapisywane będą postępy w wykonywaniu zadań oraz wyniki. Drużyny otrzymają także mapki z trasą gry (w ramach powstałych ścieżek), a samo pokonanie gry zajmie ok. 2-2,5 godziny. Sponsorami gry są Color Park oraz PPHU Biela.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1040