Wieczór Kolęd

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 24 styczeń 2016 17:30 WOLNY
Adres:

Rzeszowski Dom Kultury filia "Załęże"ul. Księdza Jana Stączka 12

Telefon:

518 082 606

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na cykl koncertów charytatywnych pod nazwą „Styczeń z Kolędą”, w trakcie których odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc chorej na raka Justynie z Rzeszowa. Koncerty odbędą się w sześciu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury zlokalizowanych na terenie całego miasta.

 

Koncerty kolęd organizowane są w ramach akcji pomocy „Rzeszowski Dom Kultury dla Justyny”. Pani Justyna z Rzeszowa zmaga się od sześciu lat z chorobą nowotworową. Tym razem guz na płucu w szybkim tempie urósł do 11 cm. Pani Justyna potrzebuje pomocy, aby jak najszybciej wygrać walkę z chorobą.

 

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców Rzeszowa do wzięcia udziału w akcji pomocy, która odbędzie się w ramach cyklu imprez „Styczeń z Kolędą”. Podczas sześciu bezpłatnych koncertów odbędzie się zbiórka dobrowolnych datków pieniężnych, które w całości przeznaczone zostaną na dalsze leczenie Pani Justyny. Akcję można wesprzeć także poprzez wpłacenie pieniędzy na numer konta 23 1140 2004 0000 3702 7591 5136 (tytuł przelewu: na leczenie).

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 687