Koncert Konsystorz i S.N.O.W.

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 02 wrzesień 2016 20:00 BILETOWANY
Adres:

 

Lapidarium Pod Ratuszem, Rynek 1, Sandomierz

 

W przeddzień "Pożegnania wakacji" w Sandomierzu, zapraszamy do Lapidarium pod Ratuszem na koncert dwóch zdecydowanie rockowych, sandomierskich zespołów: Konsystorzoraz S.N.O.W.

Koncerty rozpoczną się po godzinie 20.00 w piątek 2 września br., a wstęp kosztuje 10 złotych - bilety do nabycia przed występem.

***
Zespół S.N.O.W. powstał z końcem 2007 roku z inicjatywy Grzegorza "Gutka" Osmali (ex After Lobotomy, ex Corruption) i Grzegorza "Melona" Wilkowskiego (Corruption). Wkrótce dołączyli do nich Jarosław Krudysz oraz Krzysztof "Thrashu" Szydło (ex Corruption). Po kilku miesiącach do czwórki instrumentalistów dołączył wokalista Tomasz "Wróbel" Wróblewski. Pozyskanie frontmana dało zespołowi dużą dawkę energii, która przerodziła się w nowe, lepsze kompozycje oraz rozpoczęcie działalności koncertowej. Latem 2008 r. S.N.O.W. został wyróżniony na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Rockowych „Czysty Akord” w Kielcach (II miejsce). W marcu 2009 r. zespół opuścił basista Jarek Krudysz, a zastąpił go zaprzyjaźniony z zespołem Michał Piorun. W maju 2009 r. zespół zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim, a w sierpniu 2009 r. zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni. W obu festiwalach w skład jury wchodzili wybitni muzycy, krytycy i radiowcy, m.in. Martyna Jakubowicz, Piotr Nalepa, Robert Lubera, Agnieszka Barańska, Robert Masztalerz i inni. 

Muzyka wykonywana przez S.N.O.W. ma ZDECYDOWANIE ROCKOWY charakter, co udokumentowane zostało na wydanej w lipcu 2010 roku pierwszej studyjnej płycie zespołu. 
Realizacja i produkcja płyty - Marcin "Świca" Walczak. 
Płyta wydana absolutnie niezależnie i dystrybuowana we własnym zakresie. Szczegółowe informacje dotyczące tego wydawnictwa: 
www.snow.net.pl
www.myspace.com/snowbandinfo
www.facebook.com/SNOW-157466814274479/

Konsystorz
Skład zespołu Konsystorz: 
Adrian "Żyła" Borkowski
Jordan "Denis" Wilk
Kamil "Klaus" Pięta

www.facebook.com/konsystorzband

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 591