Vote is a Bullet Tour 2019: Virgin Snatch, Vane - KONCERT

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 22 luty 2019 19:00 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)
Adres:

Lapidarium pod Ratuszem, Rynek 1, Sandomierz

Zapraszamy na koncert promujący najnowszy album zespołu VIRGIN SNATCH, który odbędzie się 22 lutego 2019 r. o godz. 19.00 w Lapidarium pod Ratuszem. Jako support zagra zespół VANE.


Bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu).
Bilety do nabycia codziennie w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20 w Sandomierzu, tel. 15 644 61 05 lub w dniu koncertu.


***

VIRGIN SNATCH wraca po 4 latach przerwy!
Nowy, szósty album grupy nosi wymowny tytuł „Vote Is A Bullet” i ukazał się 16-tego listopada 2018 r.

Thrash/death metalowa maszyna nie zwalnia tempa, choć materiał zawarty na krążku nie jest jedynie zbiorem szybkich numerów. Jest wolniej, ciężej i jest inaczej.

Oczywiście zespół nie odżegnuje się od swojego stylu, na krążku nie zabrakło klasycznej ballady a pozostałe numery pełne są gitarowych smaczków. Dużo dzieje się także w warstwie tekstowej. Polityka i problemy społeczne to, jak zawsze, główne tematy tekstów wokalisty grupy, Zielonego, który nie przebiera w słowach, by wyśpiewać i wykrzyczeć to co go mierzi. Na „Vote Is A Bullet” nie zabrakło również akcentu polskojęzycznego w postaci numeru „G.A.W.R.O.N.Y”.


Szczegółowa tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:
1. Intro
2. Face In the Dirt
3. Vote Is a Bullet
4. Swarm of Wild Bees
5. Ineffective Grand Gestures
6. Defending the Wisdom (Wisdom to Thrive)
7. G.A.W.R.O.N.Y.
8. Antipodes
9. We Are Undergroud

Więcej o zespole: www.fb.com/virginsnatch


Vane - to zespół melodic deathmetalowy z Krakowa założony w 2016 roku, złożony z muzyków powiązanych między innymi z takimi zespołami jak Acid Drinkers, Corruption, Saratan czy Thy Disease. Po dwóch latach wytężonej pracy 30-go listopada światło dzienne ujrzał debiutancki album "Black Vengeance". Na koncertach z Virgin Snatch, Vane zaprezentuje materiał z "Czarnej Zemsty", więc zapowiada się nie lada gratka dla fanów ostrzejszego łojenia...

Więcej o zespole: www.fb.com/vane.band

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1042