Stoki narciarskie

Wstęp:

Płatny (karnety lub pojedyncze przejazdy)

Adres:

Zakopane

Telefon:

+48 18 201 45 10 - Kasprowy

+48 18 206 27 00 - Nosal

+48 18 201 72 30 - Polana

+48 18 206 40 29 - Harenda

Kasprowy Wierch - „Święta góra narciarzy” w Polsce. 2 trasy dla wymagających narciarzy, przez Halę Gąsienicową i Halę Goryczkową, stwarzają znakomite możliwości do podziwiania Tatr i uprawiania sportów zimowych. 1 kolej linowa, 2 wyciągi krzesełkowe, wypożyczalnie i serwis sprzętu, szkółka narciarska, gastronomia.

Nosal - Stok północny, z długo utrzymującą się pokrywą śnieżną. Znakomity zarówno dla bardzo dobrych, jak i początkujących narciarzy. 5 wyciągów talerzykowych, wypożyczalnie i serwis sprzętu, szkółka narciarska, gastronomia.

Polana Szymoszkowa - Stok dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. 2 wyciągi krzesełkowe, wypożyczalnie i serwis sprzętu, szkółka narciarska, gastronomia.

Centrum Rodzinnej Rekreacji Harenda - Pięknie położony stok zarówno dla początkujących, jak i dobrze jeżdżących narciarzy. 1 wyciąg krzesełkowy, 3 wyciągi talerzykowe, snowpark, lodowisko, wypożyczalnie i serwis sprzętu, szkółka narciarska, gastronomia.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1167